يهود شناسی

بخش های دیگر

فتوبلاگ من
پرسش و پاسخ
یادداشت بازدیدکنندگان
گالری وبلاگ

دوستان منPowered By
mahdiblog.COM

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً


ا

[تصویر: machinarium-vavp.jpg]

ین بازی از جمله بازی های فکری است که در سال 2009 تولید شده است .

داستان این بازی این گونه است که: عده ای به قلمرو فرمان روا یا شهردار شهر ربات ها شاید به دلیل گرفتن قدرت حمله می کنند و از اون جایی که فرمان روا یک ربات هست؛ اون رو ویروسی میکنند و یک بمب در محل سکونت او میگذارند .

در این میان یک ربات که در پایان داستان معلوم میشود که کارمند یا همکار فرمان روا هست؛ در پی نجات شهر بر میاید.


اما نکات و علائمی ماسونی در این بازی وجود دارد که بررسی آنان نکات جالبی را نشان میدهد::

در اکثر جاهای این بازی، کف محل، شطرنجی است.این نماد در اکثر لژ های ماسونی به کار میرود. مانند این تصویر :[تصویر: machinarium0005-vavp.jpg]
توضیح کوتاه درمورد سطح شطرنجی :

یک تحلیل میگوید که ماسون ها معتقد اند که کف معبد سلیمان شطرنجی بوده و تحلیل دوم که جامع تر است اینگونه تبیین میکند که در صفحه شطرنجی، رنگ سفید نماد بعد انسان و رنگ سیاه نماد بعد جن است . تداخل این دو رنگ در صفحه شطرنجی به معنای فضایی است که راحت تر میشود با جنیان ارتباط برقرار کردبه همن دلیل است که تمام اعمال ماسون ها و تمام لژهای ماسونی دارای کفی شطرنجی است.

تصویر یک لژ ماسونی به همراه صفحه شطرنجی :
[تصویر: masonic.lodge00000-vavp.jpg]
در قسمتی از بازی، شخصیت اول داستان، باید در یک بازی دوز 10×10 که بسیار دشوار هست برنده شود تا چند پیچ به دست بیاورد . تعداد صفحات این دوز 100 عدد هست و اگر 5 ردیف چیده شود؛ آن فرد برنده است (در شکل عادی این بازی هر فردی که 3 ردیف بچیند برنده است ). این قسمت از این بازی بسیار مشکل هست و به نوعی اعصاب آدم رو به دلیل دشواری کاملا خرد میکند .اما نکته جالب این جاست که در حالی که شما مشغول این بازی هستین موزیکی پخش میشود که حدود 2 دقیقه طول میکشد و در پایان هر 2 دقیقه لحظه ای موزیک قطع میشود و صدایی بم و نامفهموم جمله ای را میگوید و بعد از آن دوباره موزیک شروع میشود .

اگر آن صدای بم نامفهوم را زیر تر کنیم جمله ای معنا دار به شکل عربی گفته میشود :

برای دانلود صدای "زیر" که به شکل عربی گفته میشود اینجا کلیک کنید . حجم فایل 87kb با پسوند wmv است .

در این صدا، جمله " صل علی محمد و اله طاهرین " که از اصلی ترین گفتار های مسلمانان است به شکلی نا مفهومی گفته میشود و خیلی جالبه که در آخر این صدا حرف "ح" مانند عرب ها تلفظ میشود که اتفاقی نبودن این فرض رو ثابت میکنه.

چرا چنین صدای نامفمومی رو به کار بردن ؟ توجه کنید؛ این صدا در جایی شنیده میشود که شما در حال بازی کردن دوز 100 تایی هستین و شاید ساعت ها این مرحله طول بکشد (بستگی به هوش بازیکن داره) بنابراین از ماندن در آن مرحله سخت عصبانی میشوید و فضای آن محل به علاوه صداهایی که شنیده میشود هم در ذهنتان بد جلوه میکند .

حالا فرض کنید یک غیر مسلمون همین بازی را انجام بدهد و چنین چیزی برای اون رخ بدهد . خب اگر از کنار مسجدی رد بشه صدای صلوات را بشنود حالت عصبانی یا نفرت در ذهنش القا میشود و خودش هم واقعا نمیداند چرا. و این القا ها، تنفر فرد رو به شکل غیر مستقیم نسبت به مسلمان ها افزایش میدهد . البته تنفر اصلی نسبت به شیعیان است چرا که گفته میشود "و آله طاهرین" و این یعنی اهل بیت محمد (ص) که ادامه دهنده راه آنان،شیعیان هستند.

ببیند برای القای اهدافشان دست به چه کار هایی میزنند و ماهم که همین طور دست روی دست گذاشته ایم و به چنین بازی هایی مجوز رسمی میدهیم !

----------------

در قسمت دیگر شخصیت اول در محلی حضور دارد که روی دیوار اشکالی کشیده شده . :
[تصویر: machinarium0006-vavp.jpg]

اما هنگامی که بر روی برگ درخت سمت راست کلیک شود ؛ ربات برگ را پایین میکشد و تصویر دیگری نمایان میشود :
[تصویر: machinarium0002-vavp.jpg]
این تصویر یک ستاره پنج پر یا پنتاگرام هست . در آیین فراماسون ها این ستاره تصویر یکی از خدیانشان به نام "بافومت " (baphomet ). است امروزه آنقدر این ستاره رو به کار بردن که نمیتوان به کار بردن این ستاره را در همه جا ماسونی دانست. اما دو شاخصه اصلی در این نماد هست که اگر به کار برود حتما ماسونی است .

اول این که این ستاره وارونه باشد یعنی به جای این که دو پر آن به سمت پایین باشد، تنها یک پر آن رو به پایین باشد . اما شاخصه دیگر آن این است که یک پر آن نسبت به بقیه کشیده تر باشد . که در این تصویر همین شاخصه به کار رفته است.

در تصویر پایین هم همین نماد به کاررفته است :
[تصویر: machinarium0004-vavp.jpg]
کی دیگر از نماد هایی که در این بازی به کار رفته نماد چشم چپ است. در این تصویر یکی از ربات ها همیشه چشم راستش بسته است و با چشم چپ نگاه میکند .توجه داشته باشید که ملاک تشخیص چشم راست یا چپ، از دید خود فرد است نه سوم شخص.
[تصویر: machinarium0008-vavp.jpg]
چشم چپ همان چشمی است که فراماسون ها آن را بر روی هرم قرار داده اند و نماد هرم و چشم ماسونی را ایجاد کرده اند . اما چرا چشم چپ؟

روایت شده که در زمانی که حضرت ابراهیم قصد داشت اسماعیل را قربانی کند شیطان بارها او را وسوسه کرد و قصد داشت وی را از این کار منع کند و ابراهیم به سمت او سنگ میزد و آخرین سنگ به چشم راست شیطان خرد و چشم راست شیطان کور شد. بنابراین به کار بردن نماد چشم چپ به احترام پادشاه آنان یعنی شیطان است

------------------

در این تصویر که کف شطرنجی در آن دیده میشود تصویر یک خاخام دیده میشود (به مو کلاه خاص او توجه کنید) که بر روی خانه وی علامت ستاره صهیون یا هگزاگرام دیده میشود .

دقیقا هدف از چنین کاری مشخص نیست شاید علت آن صهیون نشان دادن همه یودیان یا بلعکس را باشد.
[تصویر: machinarium0003-vavp.jpg]
در آخرین تصویر که تقریا آخر بازی است، فرمانروا یا شهردار دیده میشود که انگار در حال گریه کردن است . چندی قبل از آن به فرمانروا حمله میشود و افراد مهاجم به وی ویروس وارد میکنند.و در واقع وی مظلوم واقع میشود ! .

[تصویر: machinarium0009-vavp.jpg]
جالبه که پیشانی فرمانروا به شکل مثلث (هرم) و راس متفاوت ایجاد شده که تداعی گر هرم و راس ماسون هاست . و جالب تر از اون اینه که فرمانروا در جایی زندگی یا کار میکنه که سقف آن پر از ستاره های صهیون است .

ببینید چگونه در این قسمت در حال القای ماجرای هلوکاست یهودیان اند . شاید این نتیجه گیری خنده دار به نظر رسد اما در حیقت نکته پنهان این تصویر همین است . و ما هم بدون این که بفهمیم داریم همون چیزی رو القا میکنیم که اون ها میخوان. متاسفانه شبکه آموزش در قسمت معرفی بازی های رایانه ای همین بازی را معرفی کرد و الان این بازی در ایران طرفداران نسبتا زیادی دارد .

با همه این بررسی ها باید ذهنمان را روشن کنیم که امروزه اکثر بازی های ویدئویی، فیلم ها و... دیگر با اهداف ماسونی و ارماگدونی خاص فراماسون ها ساخته میشود و نباید گمان کنیم که این ها صرفا جهت لذت ما ساخته شده اند .
منبع:www.vavp.blogfa.com

برگرفته از تالار گفتگوي بيداري انديشه


نوشته شده در تاريخ سه شنبه بیست و ششم بهمن 1389 توسط ف مهدوي
درباره وبلاگ

اين وبلاگ قصددارد تا بر اساس مدارك و منابع مستدل نقد منصفانه اي در زمينه صهیونیزم شناسی داشته باشد.اميد است كه از اين طريق با بالا بردن بصيرت خود خدعه هاي شياطين و ديو صفتان را بي اثر نماييم.
يا اباصالح المهدي(عجل الله تعالي فرجه)ادركني