يهود شناسی

بخش های دیگر

فتوبلاگ من
پرسش و پاسخ
یادداشت بازدیدکنندگان
گالری وبلاگ

دوستان منPowered By
mahdiblog.COM

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

به گزارش جهان به نقل از رجانيوز نوشت: شواهد و مستندات بسياري دال بر هدف‌مند بودن پروژه‌ي ترور "صانع ژاله " وجود دارد كه در يك مدل‏سازي متناظر با پروژه‏ي قتل "ندا آقاسلطان " در اوج فتنه‏ي ۸۸ برابري مي‏كند؛ به اين‏ترتيب مي‏توان نقش آمريكا و اسراييل را در فتنه اخير تبيين كرد.
پروژه‌ي كشته‌سازي يكي از اقدامات دشمنان انقلاب اسلامي در فتنه‌ي ۸۸ بود. اين پروژه ابتدا در ۲۵ خرداد ۸۸ با تهاجم سازمان‌يافته به يك حوزه مقاومت بسيج در غرب تهران كليد خورد.

اين توطئه‌ي بسيار پيچيده سپس در خرداد ۸۸ با قتل "ندا آقاسلطان " در حوالي اميرآباد تهران و انعكاس بسيار گسترده‌ي آن در رسانه‌هاي بيگانه، مجازي و ديجيتالي وارد مرحله‌اي جديد شد.

فتنه‌گران و گروهك‌هاي ضد انقلاب در ادامه‌ي پروژه‌ي كشته‌سازي، با اعلام كشته شدن ۷۲ نفر و عملياتي‌نمودن سناريوي جنگ رواني، "ترانه موسوي " و "سعيده پورآقايي "، عمليات فريب و دست‏كاري افكار عمومي را پيچيده‌تر ساختند.

پيرامون چرايي اجراي سناريوهاي نام برده شده به اختصار مي‌توان به موارد زير اشاره نمود:

۱. نامتعادل‌سازي رواني جامعه و اعتمادزدايي از افكار عمومي؛

۲. تزريق هيجانات كاذب به جامعه و بسترسازي براي شورش‌گري؛

۳. بهانه‌سازي براي تداوم‌بخشي به اردوكشي خياباني و شورش‌گري؛

۴. متهم ساختن نظام به كشتار و مشروعيت‌زدايي از حاكميت؛

۵. اعتبارزدايي از نهادهاي انتظامي، امنيتي و منفعل ساختن آنان؛

۶. بسترسازي براي جنگ رواني پردامنه و فشار سياسي عليه جمهوري اسلامي ايران؛

۷. ايجاد پشتوانه‌ي بين‌المللي براي جريان فتنه.

تقارن شهادت "صانع ژاله " با برخي رخدادها، از يك‌سو تداوم پروژه‌ي كشته‌سازي را به اثبات مي‌رساند و از سوي ديگر به رمزگشايي از آن كمك شاياني مي‌نمايد.

در ميان سوژه‌هاي پروژه‌ي كشته‌سازي، دو مورد بيش از ساير سوژه‌ها قابل تامل مي‌باشد:

·ندا آقا سلطان

·صانع ژاله

"ندا آقا سلطان " در سال‌روز اعلام جنگ مسلحانه منافقين (۳۰ خرداد ۶۰) عليه نظام جمهوري اسلامي در يك سناريوي بسيار پيچيده به قتل رسيد. با رمزگشايي از اجراي اين قتل هدف‌مند، نكات زيادي روشن مي‌گردد كه بارزترين آن، نشانه‌رفتن "فصل‌الخطاب " بودن رهبري است. رهبر معظم انقلاب اسلامي در ۲۹ خرداد ۸۸ در خطبه‌هاي روشنگرانه‌ي نماز جمعه تهران، با تاكيد بر بازگشت به مسير قانون، خواستار پايان‌دادن به اردوكشي‌هاي خياباني گرديدند.

اين تدابير از منظر گروهك‌هاي ضد انقلاب و بيگانه مي‌توانست پاياني بر شورش‌گري باشد؛ از اين‌رو با اجراي قتل هدف‌مند "ندا آقا سلطان " و انعكاس گسترده‌ي آن در رسانه‌ها و هم‌چنين تداوم‌بخشيدن به پروژه‌ي كشته‌سازي، بهانه و بستر لازم را براي شورش‌گري مهيا نمودند.

در ادامه‌ي اين روند، با شهادت "صانع ژاله "، دانشجوي دانشگاه هنر در ۲۵ بهمن ۸۹ فاز جديد پروژه‌ي كشته‌سازي با - ترور هدف‌مند وي - كليد خورد.

تقارن شهادت "صانع ژاله " با رخدادهاي زير، از يك‌سو تداوم پروژه‌ي كشته‌سازي را به اثبات مي‌رساند و از سوي ديگر به رمزگشايي آن كمك شاياني مي‌نمايد.

- صانع ژاله از برادران سني و كرد بوده است؛(با هدف تفرقه ميان برادران سني و شيعه)

- وي در ۲۵ بهمن مقارن با سالگرد اعلام موجوديت "گروهك ضد انقلاب كوموله " به شهادت رسيده‌است؛

-صانع ژاله همزمان با ورود آقاي "عبدالله گل "، رييس جمهور تركيه در تهران ترور شد؛

- ۲۵ بهمن مقارن با برخورد تركيه با "عبدالله اوجالان "، سركرده‌ي "پ.ك.ك " مي‌باشد.

با اين توضيحات، به نظر مي‌رسد فاز جديد پروژه‌ي كشته‌سازي در چارچوب سناريوي كلان آمريكايي - صهيونيستي پاسخ به تحولات منطقه‌اي در مبدأ، عملياتي شده كه اهداف زير را مورد نظر داشته است:

۱. بي‌ثبات‌سازي محيط داخلي و مشغول‌سازي ايران؛

۲. استمرار بخشيدن به آشوب‌هاي خياباني و گسترده ساختن ابعاد آن به لحاظ جغرافيايي و قومي - فرقه‌اي؛

۳. تأثيرگذاري بر محيط دانشگاه‌ها در راستاي ايجاد آشوب در كشور؛

۴. تحريك افكار عمومي در كردستان تركيه، هم‏زمان با سفر آقاي "عبدالله گل " به تهران و تأثيرگذاري بر مناسبات ايران و تركيه؛

۵. ساير اهداف پيش گفته در چرايي اجراي سناريو كشته سازي.

بنابراين با بازگشايي جعبه‌ي سياه پروژه‌ي كشته‌سازي و ترور "صانع ژاله "، از يك‌سو مي‌توان آشوب‌هاي ۲۵ بهمن ۸۹ و ترور نام برده شده را تحليل نمود و از سوي ديگر نقش آمريكا و رژيم صهيونيستي را در فراخوان ۲۵ بهمن تبيين كرد.


نوشته شده در تاريخ یکشنبه اول اسفند 1389 توسط ف مهدوي
درباره وبلاگ

اين وبلاگ قصددارد تا بر اساس مدارك و منابع مستدل نقد منصفانه اي در زمينه صهیونیزم شناسی داشته باشد.اميد است كه از اين طريق با بالا بردن بصيرت خود خدعه هاي شياطين و ديو صفتان را بي اثر نماييم.
يا اباصالح المهدي(عجل الله تعالي فرجه)ادركني